Miselyum Teknolojisi

MİSELYUM MUCİZESİ

Miselyum’u bir teknoloji olarak ele alarak tarım atıkları ile birleştiriyoruz. Yetiştirdiğimiz bu misel malzeme ile karbon negatif malzemeler geliştiriyoruz. Sorumlu işletmelere dünyamızın karbon nötr yolculuğunda çözümler geliştirmeleri için destek oluyoruz. Bunu yaparken döngüsel ekonomi prensibi ile hareket ediyoruz. Ölçeklenebilir hizmet sağlıyoruz.

NEDEN Mİ MİSELYUM TEKNOLOJİSİ

Miselyum, mantarların kök yapısı olarak tanımlanır. Doğanın sürdürülebilir mucizesi olan miselyum, hifler uzatarak toprağın altında sessizce yayılan ince bir ağ yapısı oluşturur. Misleyum’un bize vermiş olduğu olanakları bağlayıcı olarak tarım atıkları ile birleştiriyoruz. Miselyum Temelli, %100 biyobozunur, karbon negatif ve doğa dostu ürünler yetiştiriyoruz.

SİZİN ATIĞINIZ DOĞAYA FAYDALI OLABİLİR

Oda koşullarında 15+ yıl depolama ve kullanım ömrüne sahip olan Miselyum Temelli ürünleri, işiniz bittiğinde parçalayarak toprağa, saksı dibine, kompost kutusuna ya da denize bırakabilirsiniz. Doğa gereğini yapacaktır. Miselyium temelli ürünler 45-90 gün içerisinde doğal bozulma sürecinde toprağı besleyerek yok olurlar. Bu sayede atık oluşturmaz ve geri dönüşüm sistemi üzerinde ki yükü hafifletir.

Sürdürülebilir Bir Geleceğe…

MİSELYUM TEMELLİ ÜRÜNLERİ BİZİMLE BİRLİKTE GELİŞTİRİN SİZLERE TASARIM DESTEĞİ SAĞLAYALIM MARKANIZ İÇİN NELER YAPABİLİRİZ BİRLİKTE BAKALIM.