Sürdürülebilir Paketleme Çözümünüzü Yetiştiriyoruz.

HAU olarak mantarların gücünden faydalanarak ambalaj atıkları sorununa çözüm üretiyoruz.
Polistren ve die-cut karton dolgu malzemelerine sürdürülebilir bir alternatif olarak; Mantarlardan elde ettiğimiz Miselyum ve tarım atıklarını kullanarak %100 biyobozunur olan MYCELPACK® biyokompozit malzemeyi üretiyoruz. MYCELPACK® Toprakta 45 gün içerisinde bozunuz, atık oluşturmaz ve geri dönüşüm gerektirmez.

Sizin ihtiyacınız olan tüm sektörler ve ürün gruplarında varız.

NEDEN MİSELYUM PAKETLEMEYE GEÇMELİSİNİZ?

SADECE ÜRÜNÜNÜZÜ DEĞİL, GEZEGENİNİZİDE KORUYUN

Miselyum paketleme, sadece ürünlerinizi korumakla kalmaz, organik ve tamamen biyobozunur doğası ile atıklarınızı ve karbon ayak izinizi azaltır. %90 daha az karbon salınımı, %82 daha az su kullanımı ve %12 daha fazla enerji tasarrufu sağlamış olacaksınız.

Sıfır atık politikasına destek olarak, geri dönüşüm sürecini tamamen ortadan kaldırır böylelikle atık yönetimine harcadığınız maliyetler tamamen ortadan kalkar.

MARKANIZA DEĞER KATIN

PWC 2021 Global Consumer Insights Pulse Survey raporuna göre Y kuşağının %60 ‘ı Z kuşağının %48’i bilinçli olarak çevre dostu (eco-friendly) paketlemeye sahip ürünleri tercih etmektedir.

Paketlemeniz çevresel taahhütlerinizi kullanıcılar karşısında gözler önüne serer, tercih edilme sebebi olmanızı sağlar, markanıza olan bağlılığı artırır.

Siz de MYCELPACK® çevre dostu miselyum paketleme seçeneğini tercih ederek, markanızı yarının sürdürülebilir dünyası için önemli bir aktör haline getirebilirsiniz.

DEĞİŞEN DÜNYAYA AYAK UYDURUN.

2021 yılında, Avrupa Birliği Tek Kullanımlık Plastik Direktifi, AB’deki 27 ülkenin tamamında 10 tek kullanımlık plastik ürünü yasakladı. Buna polistiren ürünleri de dahildir.

2025 yılında, Avustralya Ambalaj Sözleşmesine göre tüm yeniden kullanılamayan, geri dönüştürülemeyen veya kompostlaştırılamayan ambalajlar özellikle de polistiren yasaklanacaktır.

Amerika Birleşik Devletlerinde 25’den fazla eyalet tek kullanımlık plastikleri ve özellikle polistren’i yasaklayan girişimlerde blunuyor.

Ülkeler, sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmak ve ekosistemleri korumak adına bu yasakları giderek daha fazla benimsemektedir. Bu nedenle, markalar yeni düzenlemelere ayak uydurarak çevre dostu teknolojileri uygulamaya geçirmelidir.

Sürdürülebilir Bir Geleceğe…

MİSELYUM TEMELLİ ÜRÜNLERİ BİZİMLE BİRLİKTE GELİŞTİRİN SİZLERE TASARIM DESTEĞİ SAĞLAYALIM MARKANIZ İÇİN NELER YAPABİLİRİZ BİRLİKTE BAKALIM.